Podmínky zapůjčení dodávek BRM BRM – Brno

Dodávky BRM BRM si mohou zapůjčit všichni řidiči, kteří disponují řidičským průkazem skupiny B po dobu min. 2 let a mají min. věk 21 let.

CO BUDU K ZAPŮJČENÍ DODÁVKY POTŘEBOVAT?

  • doklad totožnosti: občanský průkaz nebo cestovní pas
  • řidičský průkaz sk. B
  • živnostenský list, příp. výpis z OR, pokud jste firma
  • vratnou kauci 5 000 Kč, při cestě do zahraničí pak 10 000 Kč

PLATBA A KAUCE
Cena za pronájem dodávky a vratná kauce se skládají v hotovosti při podpisu smlouvy a předání dodávky. Pokud dojde k prodloužení nájmu, při vrácení dodávky dojde k dovyúčtování. Při vrácení dodávky se vyúčtují případné nadlimitní kilometry.

PODPIS SMLOUVY
Před zapůjčením dodávky se vždy uzavírá Smlouva o nájmu dodávky. Nájemce sdělí pronajímateli, zda má v úmyslu vycestovat za hranice ČR a nahlásit předpokládaný počet najetých km. Nájemce přebírá dodávku s plnou nádrží, s plnou nádrží ji rovněž vrací. Pokud se tak nestane, při ukončení pronájmu jsou chybějící pohonné hmoty nájemci dovyúčtovány. V dodávkách BRM BRM je zakázáno kouřit. Při porušení tohoto zákazu bude účtována pokuta 2 000 Kč.

CESTUJI DO ZAHRANIČÍ
O vycestování se zapůjčenou dodávkou za hranice ČR je nutné informovat, abychom zvážili případné vystavení Potvrzení o užívání vozidla se svolením vlastníka. Tento dokument není povinný, ale v některých zemích dokáže předejít problémům, viz stanovisko Ministerstva dopravy ČR. Rádi zajistíme i soudní překlad daného dokumentu.